Про компанію

Препарати Польфарма — це унікальне поєднання доказової медицини з органікою: саме за таким принципом розробляються лікарські засоби під нашою торговою маркою.

Вже сьогодні в усьому світі доступно понад 600 лікарських препаратів та ще 200 перебувають на стадії розробки та тестування.

Люди допомагають Людям
— девіз, під яким утворювалася
 Міжнародна група Polpharma і згідно з яким вона розвивається та працює вже 85 років.
0
заводів
0
років
на ринку
0
препаратів
Потужність компанії

Компанія Polpharma була заснована в 1935 році. Сьогодні це найпотужніший європейський виробник та міжнародна фармацевтична група, що має ділових партнерів по всьому світу. Щорічно компанія набирає обертів, вводячи в обіг інноваційні препарати та демонструючи новітні фармакологічні розробки.

Виробнича потужність компанії — 7 заводів, що забезпечують повний цикл виготовлення лікарських препаратів, с моменту розробки до моменту реалізації на світовий ринок.

принципи компанії
Гарантії якості
Виробництво Польфарма здійснюється на фармацевтичних підприємствах, що сертифіковані за міжнародними стандартами Good Manufacturing Practice (GMP). Також Фармацевтична продукція ТМ Polpharma проходить перевірку американської Комісії з продовольства і ліків — FDA.
Ефективність
Субстанції  Польфарма — це результат запатентованих багаторічних розробок, оптимізації складу та лікарської форми, що гарантує високу ефективність діючих речовин.
Екологія
Етичні стандарти, соціальні та екологічні аспекти — принципи, якими ми керуємось під час розробки, тестування та виробництва лікарських засобів.
ІННовації
Наша ціль — надати можливість пацієнтам користуватися інноваційними продуктами, а партнерам — новітніми технологіями. Наш вклад в нові продукти — це можливості боротьби зі складними та мало дослідженими захворюваннями.
Навчання
Компанія Польфарма має потужну навчальну базу.
Науковий фонд Polpharma надає можливість нашим співробітникам отримувати нові знання та вдосконалювати вже набуті, а також підтримує молодих вчених фінансуванням наукових проєктів у галузі медицини та фармації.
Наші сертифікати якості
На початок сторінки