Інструкція Олідетрим Кідс

Олідетрим КІДС
добавка дієтична 15 мг (мкг) вітаміну Dз

Форма випуску:
краплі у флаконі 10 ml (мл), що містить 61 дозу продукту.

Найважливішою функцією вітаміну Dз є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації кісток.

Він необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи. Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу м'язів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін Dз також бере участь у функціонуванні імунної системи, що впливає на виробництво лімфокінів.

Нестача вітаміну Dз в їжі, послаблення його всмоктування, дефіцит кальцію, а також відсутність експозиції на сонячному світлі призводять у дорослих - до остеомаляції, у вагітних жінок - до появи симптомів тетаніїі неутворення зубної емалі у немовлят. У період вагітності або годування груддю вітамін Dз повинен надходити до організму в необхідній кількості.

Жінкам у період менопаузи, які часто хворіють на остеопороз, у зв'язку з гормональними порушеннями необхідно підвищити дозу вітаміну Dз.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітаміну D3 для дітей віком від народження та старше з метою профілактики та корекції вітамін-D-дефіцитних станів, регулювання всмоктування та засвоєння кальцію і фосфору в організмі, для підтримки нормального рівня кальцію у сироватці крові, забезпечення нормального росту та розвитку кісток та зубів у дітей, функціонування м’язової та імунної систем.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Для застосування крапель необхідно з флакону зняти ковпачок із захисним кільцем-контролем першого розкриття, вставити дозатор у флакон та прикрутити його до флакону.

Доношеним здоровим дітям грудного віку (діти віком народження до одного року) та дітям раннього віку (діти віком від одного до трьох років), дітям від трьох до шести років та старше щоденно впорскувати по 1 дозі (одне натискання дозатора) на добу (за виключенням трьох літніх місяців).

1 доза містить 15 мкг (μg) вітаміну D3 (холекальциферолу), що відповідає 600 МО (IU) вітаміну D3. Застосовувати дієтичну добавку, в залежності від віку дитини та способу яким вона може вжити дієтичну добавку:

  • впорскувати безпосередньов ротову порожнинудитини, перед годуванням;
  • додати у чайну ложку питної води, молока чи дитячого харчування;
  • нанести на пустушку та дати її дитині на 20-30 хв;
  • нанести на сосок грудної залози матері-годувальниці перед годуванням дитини.

Купити

Примітка.

Під час впорскування дієтичної добавки «Олідетрим Кідс» слід уникати контакту дозатора з питною водою, молоком, дитячим харчуванням чи ротовою порожниною дитини.

Склад:

1 крапля містить: основну речовину: вітамін D3 (холекальциферол) – 15 мкг (μg); допоміжні речовини: рослинна олія (кокосова та пальмова).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 (г): білки – 0 г (g), вуглеводи – 0 г (g), жири – 94,5 г (g); 3496 кДж (kJ)/850 ккал (kcal).

Особливості щодо застосування

Перед застосуванням та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов’язкова консультація лікаря. Дітям грудного віку, котрі вигодовуються із застосуванням адаптованих сумішей, що містять вітаміни групи D, у кількостях добової фізіологічної потреби, давати додаткову дієтичну добавку «Олідетрим Кідс» не потрібно. При змішаному вигодовуванні, лікар призначає індивідуальну добову дозу дієтичної добавки «Олідетрим Кідс», виходячи із розрахунку вмісту вітаміну D у адаптованих сумішах та грудному молоці, а також у продуктах харчування. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітаміни групи D. Перед застосуванням та в процесі застосування необхідно контролювати вміст кальцію в сечі.

Застереження щодо застосування

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не використовувати дієтичну добавку «Олідетрим Кідс» після закінчення строку придатності.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого із компонентів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Форма випуску

Краплі для перорального застосування у флаконі з ковпачком із захисним кільцем-контролем першого відкриття. До флакону додається дозатор для забезпечення комфортного використання.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15 C дo 25 C.

Найменуваннята місцезнаходженняі номер телефону виробника: юридична адреса: Фармацевтичний завод «Польфарма» С.A., Відділення «Медана» в м. Сєрадз, вул. В. Локетка 10, 98-200 Сєрадз, Польща; тел.: +48 43 829 92 00; адреса потужностей виробництва: вул. Польської Організації Військової 57, 98-200 Сєрадз, Польща.

Підприємство,яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачівта несе відповідальність за якість, та безпечність продукту: ТОВ «Польфарма ЮА», Україна, вул. Іллінська, буд. 8, вхід 11, м. Київ, 04070; тел.: (044) 498 90 07, факс: (044) 498 93 87, E-mail: uaoffice@polpharma.com.

Найменуваннята місцезнаходженняі номер телефону імпортера:

ТОВ «Польфарма ЮА», 04070, м. Київ, вул. Іллінська, буд. 8, вхід 11, тел.: (044) 498 90 07, факс: (044) 498 93 87;

ТОВ «БаДМ», 49005, м. Дніпро, вул. Панікахи, 2, тел. (056) 747 01 10;

ТОВ «Вента. ЛТД», 49005, м. Дніпро, Селянський узвіз, 3-А, тел. (056) 370 35 00;

СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18-А, тел. (044) 490 53 10;

ТОВ «Аметрін ФК», 01033, м. Київ, вул. Гайдара, 27, оф. 26, тел. (057) 714-06-03.