ОЛІДЕТРИМ К І Д С

від народження до 6 років
45+ років
від народження до 6 років
6-14 років

ОЛІДЕТРИМ КІДС – ВАЖЛИВИЙ ВІТАМІН НА ВСІХ ЕТАПАХ РОСТУ ТА РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Для імунітету, здорового росту та розвитку кістково-м'язової системи, а також здоров’я зубів.

Вплив вітаміну D на імунітет дитини

Формуємо імунітет дитини з народження!

Вченими доведена широка дія вітаміна D3, який:

 • підтримує імунітет;
 • сприяє попередженню розвитку інфекційних, вірусних захворювань;
 • підтримує захисні функції організму;
 • сприяє одужанню дитини;

Олідетрим КІДСвітамін D діти можуть приймати для підтримання організму цілий рік.

*Не містить барвників та штучних консервантів

Підтримуємо кістково-м’язову систему в період активного росту дитини!

Особливістю дитячого віку є інтенсивність росту та розвитку. І тут важливу роль відіграє вітамін D3, обмін якого пришвидшується в період активного росту, що приводить до вичерпування його запасів і в дефіциті може призвести до порушень фізичного розвитку дитини.

Ось чому важливий вітамін D:

 • сприяє засвоєнню кальцію — будівельного матеріалу для кісток, зубів і нігтів;
 • сприяє насиченню зубів кальцієм;
 • впливає на темп росту дитини;
 • сприяє нормальному набору маси тіла та м’язовому тонусу;
 • сприяє нормальному формуванню дитячого скелету;

Вітамін D та дитячі зуби. Догляд, профілактика, лікування

Зростання зубів у дітей часто супроводжується неприємними симптомами. Щоб полегшити всі етапи розвитку та покращити стан дитячих зубів, необхідні: гігієна вранці та ввечері, харчування, насичене мінералами, прийом вітаміну D3 від народження.

Відомо, що вітамін D3 регулює кальцій-фосфорний обмін, а в дитячому віці це дуже значуще, адже:

 • вливає на формування кісткової тканини і емалі зубів, сприяє зниженню виникнення карієсу;
 • насичує зуби кальцієм, стимулює їх зміцнення, правильний ріст та розвиток;
 • сприяє мінералізації зубів;
 • сприяє виробленню антимікробних пептидів, необхідних для здорової порожнини рота;
 • у комплексі з елементарними правилами гігієни дозволяє зберегти зуби в хорошому стані

Про значення вітаміну D розповідають вчені ...

Одним із таких досліджень було рандомізоване контрольоване дослідження за участю японських школярів, які довели, що вживання вітаміну D знижує частоту сезонного грипу А; Додавання вітаміну D знижує ризик інфекцій дихальних шляхів, велика кількість яких носить вірусний характер. Існують молекулярні докази, які підтверджують таку противірусну активність."
Женев’єва Мейло — Департамент харчування, Монреальський університет, Монреаль, QC H3T 1A8, Канада, співавтори
Інше сліпе плацебо-контрольоване дослідження Urashima M. та співавт. (2011) продемонструвало, що застосування вітаміну D в терапевтичних дозах у школярів асоціюється зі значним зменшенням рівня захворюваності на грип."
Л. В. Квашніна — д-р мед. наук, професор, Заслужений лікар України, завідувач відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів, и співавтори
Декілька нещодавніх досліджень довели, що вітамін D має різні імуномодулюючі властивості, які пов’язані з ризиком виникнення інфекцій дихальних шляхів в дитинстві."
Сюзанна Еспозіто — Дитяче відділення інтенсивної терапії, відділення патофізіології і трансплатології, Міланський університет, Fondazione IRCCS Ca 'Granda Ospedale Maggiore Policlinico, Via Commenda 9, 20122, Мілан, Італія, і співавтори.
Насичення 25 (ОН) D3 клітин імунної системи може сприяти зниженню тяжкості і сприятливому розвитку MIS-C, особливо у дітей з низьким рівнем вітаміну D”;”Чим важче захворювання, тим сильніший запальний процес і відповідно більша потреба у вітаміні D."
Габрієла Марія Фекетеа — Кафедра гематології, Університет медици і фармації “Юліу Хатієгану” (Румунія), Національний інститут серця і легень (Імперський коледж Лондона, Об’єднане Королівство), і співавтори.
На розвиток кісткової маси впливають як генетичні фактори, так і фактори, пов’язані з способом життя, такі як рівень вітаміну D в організмі, фізична активність і вживання кальцію. Вітамін D має великий вплив на мінералізацію кісток, сприяє реабсорбації кальцію і фосфору в кістках, а також реабсорбацію кальцію в нирках. Окрім прямого регулювання кальцієво-фосфорного обміну, вітамін D опосередковано сприяє нарощуванню кісткової маси, стимулюючи розвиток м’язової тканини."
Джузеппе Сагезе — Віділення клінічної та експериментальної медицини, відділення педіатрії, Пізанський університет, Піза, Італія, і співавтори
У дітей молодшого віку, у яких вміст мінеральних речовин у кістковій тканині невеликий, можуть відбуватися різні деформації скелету, найвідоміший з них це рахіт”; “Дефіцит вітаміну D також може викликати м’язову слабкість. Дітям з такою паталогією важко стояти та ходити…”
Л. В. Квашніна — д-р мед. наук, професор, Заслужений лікар України, завідувач відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів
Дефіцит вітаміну D — поширена проблема в педіатрії, особливо для тих, хто страждає хронічними захворюваннями та погано харчується, географічно обмежений у сонячному світлі, а також для людей з більш темною шкірою. Підвищення темпів росту кісток протягом життя дитини передбачає, що достатня концентрація вітаміну D є важливою для даної популяції."
Джі Єн Лі - Фармацевтичний факультет, лікарня Health Shads Університета Флориди, Гейнсвіл, Флорида, і співавтори.
Процес мінералізації зубів відбувається паралельно з мінералізацією скелета, але якщо мінеральний обмін порушений, то розлади відбуватимуться аналогічно тим, що відбуваються у кістковій тканині. Вітамін D відіграє важливу роль у мінералізаціїї кісток і зубів і коли його рівень дефіцитний, це може призвести до появи “рахітного зуба."
Жоао Ботельо — Віділення пародонтології, Підрозділ Клінічних досліджень (CRU), Міждисциплінарний центр досліджень Егаса Мониза (CiiEM),Егас Моніш — 2829-511 Капаріка Алмада, Португалія, і співавтори.
Вітамін D відіграє життєво важливу роль в мінералізації зубів і кісток та в дефіциті може призвести до рахіту зуба."
Лінгам Амара Свапна — Факультет стоматології, Університетський коледж Лінкольна, Кота-Бару, Малайзія, і співавтори
Дослідження молекулярної основи вітаміну D і рецептора вітаміну D дійшли висновку, що вітамін D впливає на формування зачатка зуба, допомагає в регулюванні і утворення емалі і дентину, а також контролює подальші стадії розвитку коронки зуба”; “Вітамін D відіграє важливу біологічну роль в організмі людини, допомагає підтримувати нормальний ріст і мінералізацію кісток та інших кальцинованих тканин, в тому числі зубів."
Катія Карвал’ю Сільва — Факультет стоматологічної медицини, Університет Порту, Rua Dr. Manuel Pereira da Silva, 93, 4200-393 Порту, Португалія, і співавтори
Олідетрим КІДСвітамін D діти можуть приймати для підтримання організму цілий рік
*Не містить барвників та штучних консервантів

Використані джерела:

Методичні рекомендації з лікування та профілактики дефіциту вітаміну D у населення країн центральної європи: рекомендовані дози препаратів вітаміну D для здорової популяції та груп ризику.

Vitamin D deficiency in childhood: old lessons and current challenges/ R. Antonucci, C. Locci, M.G. Clemente et al// J Pediatr Endocrinol Metab. 2018 Mar 28;31(3):247-260. doi: 10.1515/jpem-2017-0391.

В.Г. Майданник. Вітамін d, імунна система і профілактика гострих респіраторних інфекцій, Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології Жовтень/Грудень 2017 Том 11, №4.