ВІТАМІН D: НЕРВОВА СИСТЕМА ТА ГАРНИЙ НАСТРІЙ

ВІТАМІН D: НАСТРІЙ ТА ЩАСТЯ

Вітамін D3 (жиророзчинний вітамін) – стимулює роботу різних органів і систем нашого організму, включаючи імунну, НЕРВОВУ, кістково-м’язову, серцево-судинну, ендокринну, обмін речовин; допомагає відновити сили, налагодити здоровий сон та ПОКРАЩИТИ НАСТРІЙ тощо.

Згідно з дослідженнями, вітамін D добре впливає на психологічний стан людини та настрій через продукування СЕРОТОНІНУ - ключової хімічної речовини мозку, яка допомагає регулювати РІЗНІ КОГНІТИВНІ ФУНКЦІЇ, включаючи:

покращання настрою
регулювання емоційного стану
зниження тривожних станів, апатії
підвищення сил та енергії
контроль агресивності
регулювання надмірного занепокоєння та імпульсивності

Його часто називають «гормоном щастя та гарного настрою». Якщо цього елемента достатньо, ми почуваємося ЩАСЛИВІШИМИ ТА СПОКІЙНІШИМИ, а також більш ЗІБРАНИМИ ТА ВПЕВНЕНИМИ.

Недостатність його в організмі призводить до багатьох розладів: безсоння, тривога, депресія, стрес, роздратованість. Дослідження показали, що вітамін D може відігравати важливу роль у регулюванні емоційного стану та зниженні ризику депресії.

ВІТАМІН D: МОТИВАЦІЯ ТА РІШЕННЯ

Вітамін D впливає на вироблення ДОФАМІНУ – гормону, відповідального за МОТИВАЦІЮ ТА ВИНАГОРОДУ. Він відомий ще як «гормон радості та задоволення». Коли ми почуваємося добре, тому що досягли чогось, це відбувається через сплеск дофаміну в мозку. Ця речовина відіграє велику роль у:

покращанні розумової діяльності, пам’яті
поліпшенні концентрації уваги
підвищенні мотивації до дій
збільшенні працездатності
здатності приймати рішення

ВІТАМІН D

підтримка гарного настрою, впевненості та успіху

дізнатися про Олідетрим

Публікації

На початок сторінки

Використані джерела:

Методичні рекомендації з лікування та профілактики дефіциту вітаміну D у населення країн центральної європи: рекомендовані дози препаратів вітаміну D для здорової популяції та груп ризику.

Дослідження колективності та безпечності дієтичної добавки Олідетрим у корекції дефіциту вітаміну D у жінок у постменопаузальному періоді. Поворознюк В.В., Дзерович Н.І., Мусієнко А.С., Солоненко Т.Ю., Іваник О.С

Поворознюк В.В., Балацька Н.І./ Дефіцит вітаміну D у населення України та чинники ризику його розвитку/«Репродуктивна ендокринологіяя», №5 (13), листопад, 2013 рік.