Жінки від 45 років
25+ років
Жінки від 45 років
0-6 рокiв

ЧОМУ ВІТАМІН D ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ ЖІНОК ПІСЛЯ 45 РОКІВ?

Вітамін D відіграє важливу роль у багатьох процесах жіночого організму особливо після 45 років в періоди пременопаузи, менопаузи, перименопаузи, постменопаузи:

 • ІМУНІТЕТ. Впливає на зміцнення імунної системи внаслідок виділення протимікробних пептидів, які захищають організм від вірусів, ГРВІ, запалень дихальних шляхів.
 • КІСТКОВО-М’ЯЗОВА СИСТЕМА. Сприяє кращому засвоєнню кальцію, запобігає розвитку остеопорозу, збільшенню кісткової маси й посиленню мінеральної щільності кісток, допомагає знизити ризик переломів.
 • НАСТРІЙ, СОН. Сприяє покращенню настрою, допомагає збалансувати сон та зменшити відчуття дратівливості, перепадів настрою, завдяки «гормону щастя» — серотоніну, що виробляється за допомогою вітаміну D.
 • ПРИПЛИВИ, ПІТЛИВІСТЬ. Сприяє полегшенню стану при припливах під час менопаузи. Підвищена пітливість голови й тіла — один з перших і ранніх симптомів дефіциту вітаміну D.
 • СЕРЦЕВО-СУДИННА СИСТЕМА. Допомагає регулюванню обміну вуглеводів і жирів та зменшенню ризику збільшення маси тіла, що полегшує роботу серця та судин.
 • ПАМ’ЯТЬ, УВАГА. Допомагає покращити пам’ять, концентрацію уваги, зменшує загрозу розвитку розсіяного склерозу.
 • ДІАБЕТ. Використання вітаміну D сприяє підвищенню ефективності інсуліну в організмі, попереджає або мінімізує діабет як 1-го, так і 2-го типу.

ПРЕМЕНОПАУЗА, МЕНОПАУЗА, КЛІМАКС, КЛІМАКТЕРІЙ. Це неминучий, але природний процес. Як зберегти молодість та здоров’я якомога довше? Достатня кількість вітаміну D необхідна на кожному етапі життя. Важливими питаннями в період менопаузи є: кістково-м’язова система, гнучкість тіла, уникнення розвитку остеопорозу та ламкості кісток, психічні процеси, активізація хронічних та виникнення аутоімунних захворювань; депресії, нервові розлади, безсоння, припливи, почуття жару, підвищена пітливість, різкі зміни настрою, ожиріння тощо. Дискомфорт може негативно позначатися на якості життя. Тому…

ОЛІДЕТРИМ — ПІДТРИМКА ЖІНОЧОГО ЗДОРОВ'Я ПІСЛЯ 45 РОКІВ

Олідетрим 4000 – вітамін D3, який допомагає стимулювати роботу всіх органів та систем організму, зміцнювати імунітет, покращувати настрій, відновлювати сили, підтримувати кістки та м'язи в тонусі.

Олідетрим 4000 допомагає підтримувати стабільний рівень вітаміну D 365 днів на рік.

 • ЯКІСТЬ. Європейський виробник — Польфарма, Польща.
 • ДОСТУПНІСТЬ. Олідетрим 4000 представлений в економічній упаковці №60, якої достатньо на 2-місячний курс (при прийомі 1 капсули на добу).
 • БЕЗПЕКА. Капсули Олідетрим містять у своєму складі тільки сафлорову олію та вітамін Д3. Ніяких хімічних речовин.
 • ЗАСВОЮВАНІСТЬ. Натуральна сафлорова олія у складі капсули Олідетрим забезпечує високий рівень засвоєння вітаміну D в організмі.

Використані джерела:

Методичні рекомендації з лікування та профілактики дефіциту вітаміну D у населення країн центральної європи: рекомендовані дози препаратів вітаміну D для здорової популяції та груп ризику.

Дослідження колективності та безпечності дієтичної добавки Олідетрим у корекції дефіциту вітаміну D у жінок у постменопаузальному періоді. Поворознюк В.В., Дзерович Н.І., Мусієнко А.С., Солоненко Т.Ю., Іваник О.С

Поворознюк В.В., Балацька Н.І./ Дефіцит вітаміну D у населення України та чинники ризику його розвитку/«Репродуктивна ендокринологіяя», №5 (13), листопад, 2013 рік.